Deckare.pl 3.0

Deckare.pl
Deckare.pl

Pod koniec kwietnia opublikowaliśmy nową (już trzecią!) wersję strony „Deckare.pl Skandynawskie Kryminały„, być może niektórzy z Was już ją widzieli. Nie robiliśmy żadnego hucznego otwarcia, ponieważ wciąż jeszcze trwa przenoszenie danych ze starej strony do nowej. Jako że docelowo mają się tam znaleźć najbardziej kompletne informacje na temat wszystkiego, co ma związek z „nordic noir”, przenoszenie danych wiąże się również z uzupełnianiem braków.

Chcemy aby codziennie pojawiały się jakieś kolejne przeniesione dane – zaczęliśmy od autorów, teraz przenosimy „Książki w Polsce„, jednocześnie do każdego z tytułów dodając stronę z wersją oryginalną (dział „Książki na świecie„). Pozwoli to podejrzeć oryginalne wydania, porównać okładki i rozeznać się np. w datach oryginalnych wydań.

Pojawiły się również nowe działy, takie jak „Książki dla młodszych„, „Nagrody” czy „Wydawcy„. Po przeniesieniu wszystkich informacji ze starej strony będziemy je sukcesywnie rozwijać. Czekamy na sugestie dotyczące nowych działów – planowany jest też dział „Serie”, opisujący pokrótce cykle wydawnicze i właściwą kolejność lektury.

Nowy początek, to również możliwość nawiązania z nami współpracy. Na wszystkie poważne oferty niezwłocznie odpowiemy.

Zapraszamy do odwiedzania, przeglądania i komentowania zawartości strony. Już jutro będziemy też mogli zaprosić na pierwszy w historii nowej odsłony „Deckare.pl” konkurs!

Dodaj komentarz